Pod patronatem kulturaonline.pl
Jesteś w: Strona główna > Artykuły > Ojcowska ankieta

Ojcowska ankieta

2011-10-19 red

Ojcowski.html
fot. za Stock.XCHNG
Ojcowski.pl to miejsce, w którym zachęcamy "świeżych" ojców do skorzystania z przysługującego im urlopu. W przeszłość odchodzą te czasy, gdy opieka nad malutkim dzieckiem była zajęciem zastrzeżonym tylko dla kobiet. Co więcej, głośno i wyraźnie sprzeciwiamy się wtłaczaniu młodych rodziców w z góry ustalone role: mama tylko zajmuje się dzieckiem, a tato tylko zarabia pieniądze.

Oczywiste jest, że w kwestii wychowywania dziecka tato nigdy nie zastąpi mamy, tak jak i mama nie zastąpi taty. Ważne natomiast, aby rodzice sami sobie dali szanse na równe i zgodne z wyznawanymi przekonaniami przeżywanie rodzicielstwa.

Mamy nadzieję, że Ojcowski.pl skutecznie przekonuje was o tym, że bycie obecnie tatą to naprawdę fajna sprawa. Urlop ojcowski? Kto jeszcze kilka lat temu w ogóle mógł o tym pomyśleć. A teraz jest i to na wyciągnięcie dłoni. Naprawdę niewiele trzeba, aby móc z niego skorzystać.

Czy udało nam się was o tym przekonać? Prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Zajmie Wam to kilka minut, a dla nas będzie źródłem cennych informacji. Z góry dziękujemy za poświęcony nam czas.
  Komentarze