Pod patronatem kulturaonline.pl
Jesteś w: Strona główna > Artykuły > Konkurs: Jak wypromować urlop ojcowski?

Konkurs: Jak wypromować urlop ojcowski?

2011-07-11 red

Ojcowski - logo.html
ojcowski.kulturaonline.pl
Nie wszyscy ojcowie wiedzą, że istnieje coś takiego jak urlop ojcowski. Jest to prawo, które im przysługuje i z którego mogą (a naszym zdaniem także powinni) skorzystać. Chcemy z informacją o tym dodatkowym urlopie dotrzeć do wszystkich młodych ojców - szczególnie do tych słabo poinformowanych, ale również do tych niezbyt przekonanych do idei spędzania czasu z małym dzieckiem. 

Jak to zrobimy? Wierzymy, że Wy nam w tym pomożecie!

Ogłaszamy konkurs na wymyślenie kampanii społecznej promującej wykorzystanie urlopu ojcowskiego. Przeznaczony jest on dla każdego, kto zechce wziąć w nim udział (bez względu na wiek i wykonywaną profesję). Liczy się ciekawy pomysł i kreatywność. Projekt może mieć formę: baneru internetowego, plakatu, ulotki, hasła promocyjnego, scenariusza spotu filmowego, reklamy społecznej.

Stowarzyszenie Wiedzy Obywatelskiej.html
Stowarzyszenie Wiedzy Obywatelskiej
Prace należy zgłaszać do 12 sierpnia br. wyłącznie drogą elektroniczną, odpowiedni formularz znajdziecie tutaj. Po wypełniniu należy go przesłać na adres ojcowski@kulturaonline.pl

Wyniki konkursu opublikowane zostaną na stronie Ojcowski.kulturaonline.pl do 20 sierpnia 2011 roku.

A teraz o nagrodzie. Zwycięski projekt zostanie zrealizowany (łączna kwota przeznaczona na ten cel wynosi 5 tysięcy złotych), zaś z jego autorem lub autorką podpiszemy umowę w wysokości 1 tysiąca złotych. Jest więc o co walczyć.

Wszelkie szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie w regulaminie [tutaj].

Do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin konkursu - doc

Regulamin konkursu - pdf


Komentarze