Pod patronatem kulturaonline.pl
Jesteś w: Strona główna > Artykuły

Urlop Ojcowski - Artykuły

W chuście wygodnie i bezpiecznie
W chuście wygodnie i bezpiecznie2011-10-16 isz
Coraz częściej widzi się u nas maleństwa noszone w chuście. Coraz częściej też "tragarzami" są tatusiowie. O tym, czy "chustowanie" jest bezpieczne i czy trudniejsze od wiązania krawata - rozmawiamy z Marzeną Rietig właścicielką portalu Zachustowani.pl.
Mocarz wśród ojców
Mocarz wśród ojców2011-10-14 łb
Historia Dicka Hoyta skłania każdego tatusia do zadania sobie pytania: ile robię dla swojego dziecka i czy przypadkiem nie robię za mało?
O czym mówią maluchy?
O czym mówią maluchy?2011-10-02 łb
A w ogóle mówią?! Oczywiście. Na świecie nie brak samozwańczych "tłumaczy" języka niemowlęcego, którzy pomogą dogadać się z malutką pociechą.
Przychodzi tata do lekarza...
Przychodzi tata do lekarza... 2011-09-30 isz
W ciągu pierwszego roku życia dziecko jest częstym gościem w przychodni. Oto kilka praktycznych porad, które mogą pomóc tacie podczas spotkania z pediatrą.
Składamy podanie...
Składamy podanie...2011-09-30 łb
Od urlopu, który uszczęśliwi i Twojego niemowlaka i matkę dziecka, dzieli Cię tylko kilka chwil. Napisz i złóż z nami podanie o urlop ojcowski.
Ojcowski? No to co, że ze Szwecji?!
Ojcowski? No to co, że ze Szwecji?!2011-09-30 łb
Szwecja była pierwszym krajem, który zaoferował tatusiom płatne urlopy wychowawcze. Długofalowa polityka państwa w tym względzie przynosi wymierne korzyści całym rodzinom.
Tata w plenerze
Tata w plenerze 2011-09-30 isz
Rozkładamy na łopatki "spacerowe" obawy młodych ojców. Co będzie, jak dziecko nagle zacznie płakać?
Konkurs rozstrzygnięty!
Konkurs rozstrzygnięty!2011-09-26 red
Ogłaszamy wyniki "ojcowskiego" konkursu. Po zsumowaniu wszystkich punktów i głosów okazało się, że pierwsze miejsce zajęła...
Ojcowski nie gryzie...
Ojcowski nie gryzie...2011-09-17 łb
Tatusiowie jakby chcą, ale się wstydzą. Zamiast korzystać z ojcowskiego przywileju, dają wiarę przesądom i obawom. Zdemaskujmy kilka z nich.
Ojcowski.pl: Wielkie głosowanie
Ojcowski.pl: Wielkie głosowanie 2011-09-07 red
Jak wypromować urlop ojcowski? To pytanie zadaliśmy Wam kilka tygodni temu, zapraszając do konkursu. Poniżej przedstawiamy 5 prac wybranych przez jury. Zwycięzcę wyłonicie Wy - biorąc udział w głosowaniu.